Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 88,1% sub estimat
Contract de furnizare Detergent automat
- Număr anunț
- SCN1006614
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.900 RON
- Valoare atribuită
- 8.097,60 RON 88,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 09:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1005815
- Termen limită
- 20.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014015
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini detergent-semnat.PDF.p7s
- F10-Acord cadru-semnat.doc.p7s
- F10-Contract furnizare subsecvent-semnat.doc.p7s
- F1-Declaratie cf art 60-semnat.doc.p7s
- F2-Declaratie cf art 164-semnat.doc.p7s
- F3-Declaratie de securitate si sanatate in munca-semnat.doc.p7s
- F4-Declaratie cf art 165, 167-semnat.doc.p7s
- F5-Cerere-de-restituire-a-garantiei-de-participare-semnat.doc.p7s
- F6-Formular Propunere tehnica-semnat.doc.p7s
- F7-Formular de acceptare conditii contractuale-semnat.doc.p7s
- F8-Formular de oferta-semnat.doc.p7s
- F9-Formular privind documentele de calificare-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1014015.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARCA MONDO CHIM SRL CUI RO 15072439
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
INEDIT CLEAN TOTAL CUI RO34397550
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL CUI RO 32521457
Valoare atribuită
8.097,60 RON
din 67.900 RON estimat
88,1%
Adjudecat la 11,9% din estimat · economie 59.802,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.