Atribuită
Anunț de participare
Inchiriere echipament de specialitate tip autospeciala Woma/ Vidanja cu deservent
- Număr anunț
- SCN1172079
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- MER TRANS IG SRL (CUI 31310613)
- Cod CPV
- 60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 266.000 RON
- Valoare atribuită
- 266.000 RON
- Data publicării
- 02.02.2026 09:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1131005
- Termen limită
- 13.02.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1264044
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MER TRANS IG SRL CUI RO 31310613
Valoare atribuită
266.000 RON
din 266.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro