Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Piese de schimb pentru aeronave ultrausoare
- Număr anunț
- RFD002571
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- MOA-BOATS SRL (CUI 3838665)
- Cod CPV
- 34731000-0 · Piese pentru aeronave (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.100 RON
- Valoare atribuită
- 199.900,85 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.02.2026 09:12
- Anunț de atribuire
- RFDA002363
- Termen limită
- 16.02.2026 15:00
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOA-BOATS SRL CUI RO3838665
Valoare atribuită
199.900,85 RON
din 200.100 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 199,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.