Atribuită
Anunț de participare
Servicii de Trezorerie la Unităţile Trezoreriei Statului fără casierie tezaur din cadrul DGRFP Braşov
- Număr anunț
- SCN1172166
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
- Furnizor / câștigător
- BRD - GROUPE SOCIETE GENERALE SA (CUI 361579)
- Cod CPV
- 66600000-6 · Servicii de trezorerie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 524.160 RON
- Valoare atribuită
- 577.005 RON
- Data publicării
- 04.02.2026 16:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1131844
- Termen limită
- 16.02.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1264323
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRD - GROUPE SOCIETE GENERALE SA CUI RO 361579
Valoare atribuită
577.005 RON
din 524.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro