Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
Lucrari de excavare, incarcare, transport, nivelare steril – carbune Cariera Panga – Perimetrul Panga
- Număr anunț
- CN1089440
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPORT PRESTARI SERVICII CU UTILAJE TERASIERE MEHEDINTI SA (CUI 9824545)
- Cod CPV
- 45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.111.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.866.540 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1168174
- Termen limită
- 06.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 80089-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264097
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BICA SRL CUI RO 6428635
Valoare atribuită
2.866.540 RON
din 3.111.200 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 244.660 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.