Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Servicii de intretinere si reparatii la: automacarale, tractoare, autospeciala PSI, buldoexcavatoare, buldoincarcatoare, motostivuitoare, electrostivuitoare, electrocare, motoare ARO la motopompe stationare PSI

Număr anunț
SCN1172153
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
TOTAL TRANS SRL (CUI 24093813)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259.672 RON
Valoare atribuită
255.720 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
04.02.2026 10:00
Anunț de atribuire
SCNA1131186
Termen limită
19.02.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1264212

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL TRANS SRL CUI RO24093813

Valoare atribuită

255.720 RON

din 259.672 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 3.952 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.