Atribuită
Anunț de participare
Echipamente și servicii necesare pentru integrarea în sistemul SCADA TRANSGAZ a sistemului de automatizare COTGN BRUA (PODIȘOR-RECAȘ)
- Număr anunț
- SCN1172199
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- ADREM ENGINEERING S.A. (CUI 31954525)
- Cod CPV
- 72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236.228,29 RON
- Valoare atribuită
- 236.223,29 RON
- Data publicării
- 05.02.2026 16:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1132410
- Termen limită
- 24.02.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1264477
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADREM ENGINEERING S.A. CUI RO31954525
Valoare atribuită
236.223,29 RON
din 236.228,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro