Atribuită
Anunț de participare
Prestare servicii de tip FULL SERVICE (cu piese incluse), pentru echipamente de radiologie si ecografe
- Număr anunț
- CN1089570
- Autoritate contractantă
- UM 0929 Bucuresti (CUI 13624359)
- Furnizor / câștigător
- PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.540.423,24 RON
- Valoare atribuită
- 3.540.423,24 RON
- Data publicării
- 09.02.2026 10:30
- Anunț de atribuire
- CAN1169179
- Termen limită
- 16.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 92220-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264533
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Acord-cadru servicii-semnat.doc.p7s
- 5. Formulare_utilizate_in_cadrul_procedurii-semnat.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.rar.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1264533.pdf
DUAE
Loturi (7)
Adjudecat: 3.540.423,24 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de tip FULL-SERVICE pentru tomograf Incisive Ct | — | — | |
| 2 | Servicii de tip FULL-SERVICE pentru aparat de radiologie Juno D… | — | PHILIPS ROMANIA | 1.591.623 RON |
| 3 | Servicii de tip FULL-SERVICE pentru aparat de radiologie Dura D… | — | — | |
| 4 | Servicii de tip FULL-SERVICE pentru aparat de radiologie mobila | — | — | |
| 5 | Servicii de tip FULL-SERVICE pentru tomograf Somatom Definition… | — | SIEMENS HEALTHCARE SRL | 1.468.800 RON |
| 6 | Servicii de tip FULL-SERVICE pentru Ecograf Doppler color RS80 … | — | — | |
| 7 | Servicii de tip FULL-SERVICE pentru Ecograf Doppler HERA W9 | — | GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS SRL | 480.000,24 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 27093109
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Valoare atribuită
3.540.423,24 RON
din 3.540.423,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro