Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat

Contract de delegarea prin concesiune a gestiunii activitatii de colectarea si transportul al deşeurilor municipale în Zona 3 Agnita.

Număr anunț
PC1001552
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ECO SIBIU (CUI 25236865)
Furnizor / câștigător
SOMA S.R.L. (CUI 946778)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.553.821,71 RON
Valoare atribuită
5.802.300 RON 11,5% sub estimat
Data publicării
12.10.2020 09:56
Anunț de atribuire
PCA1000312
Termen limită
18.11.2020 10:00
Documentație de atribuire
DF1097096

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SOMA S.R.L. CUI RO 946778

Valoare atribuită

5.802.300 RON

din 6.553.821,71 RON estimat 11,5%

Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 751.521,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.