Atribuită Anunț de participare

Indepartare carbune de pe sectoare Sectia Combustibil

Număr anunț
SCN1172260
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
NOVA OAS SRL (CUI 5320073)
Cod CPV
77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499.715,72 RON
Valoare atribuită
548.616,46 RON
Data publicării
09.02.2026 08:18
Anunț de atribuire
SCNA1131362
Termen limită
24.02.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1264508

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVA OAS SRL CUI RO 5320073

Valoare atribuită

548.616,46 RON

din 499.715,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.