Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,1% sub estimat

Carne și preparate din carne

Număr anunț
RFD002578
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
LECONFEX SRL (CUI 2092175)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.164 RON
Valoare atribuită
12.863,30 RON 25,1% sub estimat
Data publicării
10.02.2026 14:37
Anunț de atribuire
RFDA002375
Termen limită
23.02.2026 15:00

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175

Valoare atribuită

12.863,30 RON

din 17.164 RON estimat 25,1%

Adjudecat la 74,9% din estimat · economie 4.300,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.