Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Proiectare, execuție lucrări și asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada execuției lucrărilor pentru obiectivul de investitii: “ Lucrări de intervenție pentru punerea în siguranță a drumului de acces la Mănăstirea „Adormirea Maicii Domnului Diaconești”, comuna Agăș, județul Bacău” – Lucrari suplimentare - 13674

Număr anunț
SCN1172316
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
MARISTAR COM SRL (CUI 22579117)
Cod CPV
45243300-5 · Lucrari de constructii de pereti de protectie a malurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.146.408,86 RON
Valoare atribuită
2.134.620,84 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
10.02.2026 12:17
Anunț de atribuire
SCNA1133392
Termen limită
20.02.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1264636

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARISTAR COM SRL CUI 22579117
Terți + subcontractanți 1
RUTIER-CONEX XXI SRL CUI RO 10402889
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
LESCACI COM SRL CUI RO 6763303

Valoare atribuită

2.134.620,84 RON

din 2.146.408,86 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 11.788,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.