Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Sistem de analize EDS pentru microscopul electronic de baleiaj (SEM) FEI-Quanta200
- Număr anunț
- SCN1006603
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38519000-6 · Diverse componente pentru microscoape (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161.000 RON
- Valoare atribuită
- 160.900 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1001789
- Termen limită
- 10.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013996
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini modul EDS.pdf.p7m
- FisaDate_DF1013996.pdf
- FORMULARE modul EDS 2018.doc.p7m
- Model contract furnizare modul EDS-2018.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Valoare atribuită
160.900 RON
din 161.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.