Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Descarcarea navetelor cu carbune umed si inghetat

Număr anunț
SCN1172399
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
NOVA OAS SRL (CUI 5320073)
Cod CPV
63711000-6 · Servicii anexe pentru transportul feroviar (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499.988,94 RON
Valoare atribuită
499.060 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
12.02.2026 14:51
Anunț de atribuire
SCNA1132526
Termen limită
27.02.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1264825

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVA OAS SRL CUI RO 5320073

Valoare atribuită

499.060 RON

din 499.988,94 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 928,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.