Acasă · Licitații
· Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE „ PIESE DE SCHIMB PENTRU COMBINĂ MINIERĂ DE ABATAJ TIP KS-3M - POMPĂ CU PLUJER-”
- Număr anunț
- SCN1172393
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Furnizor / câștigător
- OCTOMETAL EXPRESS INDUSTRY SRL (CUI 37834510)
- Cod CPV
- 43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.800 RON
- Valoare atribuită
- 128.800 RON
- Data publicării
- 12.02.2026 09:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1131271
- Termen limită
- 02.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1264801
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OCTOMETAL EXPRESS INDUSTRY SRL CUI 37834510
Valoare atribuită
128.800 RON
din 128.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro