Atribuită
Anunț de participare
Închiriere autovehicule transport mixt, persoane şi materiale, cu şofer, pentru Sector Husnicioara
- Număr anunț
- SCN1172390
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPORT PRESTARI SERVICII CU UTILAJE TERASIERE MEHEDINTI SA (CUI 9824545)
- Cod CPV
- 60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149.270 RON
- Valoare atribuită
- 149.270 RON
- Data publicării
- 12.02.2026 09:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1131688
- Termen limită
- 23.02.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1264807
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
149.270 RON
din 149.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro