Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Gaze speciale - material de referinta - MRC
- Număr anunț
- SCN1172452
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288.420,33 RON
- Valoare atribuită
- 280.500 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.02.2026 14:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1132746
- Termen limită
- 03.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1264998
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Valoare atribuită
280.500 RON
din 288.420,33 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 7.920,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.