Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
Proiectare, asistenta tehnica, achiziție echipamente și lucrări de montaj pentru obiectivul ,,Instalarea unei noi capacități de producere a energiei electrice din surse solare cu o capacitate de maxim 400 kW în Comuna Mânăstirea”, în cadrul finanțării din fondurile europene aferente Fondului pentru Modernizare
- Număr anunț
- SCN1172451
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANASTIREA (CUI 3796853)
- Cod CPV
- 45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.406.507,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.260.139,57 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.02.2026 14:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1135552
- Termen limită
- 02.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1264827
Documente
Documentația de atribuire
- 0. Anexa 1 la Fisa de date.pdf.p7s
- 4 Formular Propunere tehnica.docx.p7s
- 5. acordul contractual.pdf.p7s
- 6. Contract - Conditiile generale HG 1-2018.pdf.p7s
- 7. Conditii specifice contract.pdf.p7s
- 8. Formulare si modele.doc.p7s
- Contract de finantare 1097 din 06.06.2025.pdf.p7s
- CS manastirea .pdf.p7s
- CU nr.08 din 26.02.2024.pdf.p7s
- Extras CF actualizat intravilan 30463.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1264827.pdf
- Studiu de fezabilitate Manastirea.pdf.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
C & C VEST FACTORY SRL CUI 33577022
Asociați 1
TC ELEP SERVICES S.R.L. CUI RO44169380
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EN ELECTRIC PROIECT OFFICE SRL CUI RO 29166363
Asociați 1
SCM ATI ELECTRIC S.R.L. CUI RO 31564964
Valoare atribuită
1.260.139,57 RON
din 1.406.507,32 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 146.367,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.