Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat
Lucrari (proiectare si executie) pentru utilitati si sistematizare verticala aferente obiectivul de investiții „Construirea de locuinţe nZEB plus pentru tineri aflați în situații de risc”– Bulevardul Metalurgiei și Strada Grădinari, nr.59-73, mun.Iași, județul Iași
- Număr anunț
- SCN1172449
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- CONEST SA (CUI 1959695)
- Cod CPV
- 45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.470.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.970.178,48 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.02.2026 14:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1132784
- Termen limită
- 05.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265009
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Asociați 1
ARTEHNIS SRL CUI 18287343
Subcontractanți 3
ARTEHNIS ECOLINE S.R.L. CUI 24716490
ROGOTEHNIC SRL CUI RO37659257
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
Valoare atribuită
6.970.178,48 RON
din 7.470.000 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 499.821,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.