Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
FURNIZARE AUTOBASCULANTA
- Număr anunț
- SCN1172420
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- AUTO PADOVA SRL (CUI 18646692)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585.000 RON
- Valoare atribuită
- 584.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.02.2026 07:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1131786
- Termen limită
- 02.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1264917
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO PADOVA SRL CUI RO18646692
Valoare atribuită
584.000 RON
din 585.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.