Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Pulpa de porc dezosata congelata
- Număr anunț
- SCN1172496
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- ANDROMI COM SRL (CUI 5198520)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.400 RON
- Valoare atribuită
- 121.608 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.02.2026 16:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1131586
- Termen limită
- 27.02.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265055
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODLACTA SRL CUI RO 16837815
Valoare atribuită
121.608 RON
din 122.400 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 792 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.