Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat

Furnizare seminte de floarea soarelui si porumb

Număr anunț
SCN1172486
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
Cod CPV
03111000-2 · Seminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456.195 RON
Valoare atribuită
369.950,97 RON 18,9% sub estimat
Data publicării
16.02.2026 12:56
Anunț de atribuire
SCNA1132516
Termen limită
27.02.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1264949

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 456.195 RON Adjudecat: 369.950,97 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare seminte de floarea soarelui 263.170 RON
2 Furnizare seminte de porumb 193.025 RON PROSEMENTI S.R.L. 369.950,97 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AGRII ROMANIA S.R.L. CUI RO 1827872
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NUTRIVET SRL CUI RO 16534757
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

369.950,97 RON

din 456.195 RON estimat 18,9%

Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 86.244,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.