Atribuită Anunț de participare

servicii de asigurare obligatorie auto RCA

Număr anunț
SCN1006600
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN DOLJ (CUI 4554238)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202.500 RON
Valoare atribuită
272.580 RON
Data publicării
03.07.2018 08:26
Anunț de atribuire
SCNA1002268
Termen limită
11.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014043

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

272.580 RON

din 202.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.