Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat
Proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada execuției lucrărilor si executie lucrari pentru obiectivul de investitii: Construire Centru Cultural – proiect tip varianta V2 – orașul Deta, județul Timiș – Finalizare lucrări - 6711
- Număr anunț
- SCN1172644
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- CAMPEADOR SRL (CUI 18467590)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.536.869,82 RON
- Valoare atribuită
- 5.019.106,12 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.02.2026 09:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1134874
- Termen limită
- 16.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265339
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CAMPEADOR SRL CUI RO 18467590
Asociați 1
ALBENDIEGO SRL CUI RO18071691
Subcontractanți 6
AIR TREND SERVICES SRL CUI RO36259996
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
ELECTROSTRAT S.R.L. CUI 48172493
GRN COMPLET PRO INSTAL S.R.L. CUI 41524223
MONTEGRA SOLUTIONS S.R.L. CUI RO42288473
TERMO STEEL SYSTEM S.R.L. CUI 40258646
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DEPO CLEO SRL CUI RO25928327
Asociați 1
EURODRAFT PROIECT DESIGN SRL CUI RO 32707205
Subcontractanți 4
ALSTINGTIMSERV CUI RO12817459
FASTHIDRO INSTAL S.R.L. CUI 39772154
KEYSTONE-TEXTEL SRL CUI RO 1807476
RGI ELECTROWIRE S.R.L. CUI 43763707
Valoare atribuită
5.019.106,12 RON
din 5.536.869,82 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 517.763,70 RON
Deschise acum pe acest cod
345 licitații deschise pe 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau par…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.