Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,4% sub estimat
Uniforme de serviciu pentru personalul din cadrul Corpului Piloți – Lot 1 Uniforme de serviciu pentru personalul din cadrul Serviciului Siguranță Portuară – Lot 2
- Număr anunț
- SCN1172633
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- N.G.M. COMPANY SRL (CUI 8595079)
- Cod CPV
- 18222000-1 · Haine de serviciu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408.000 RON
- Valoare atribuită
- 284.100 RON 30,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.02.2026 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1134495
- Termen limită
- 09.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265391
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 1952 19 ian 2026_semnat.pdf
- Caiet de sarcini nr 1956 19 ian 2026_semnat.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1265391.pdf
- Model de contract Uniforme Corp Piloti_semnat.pdf
- Model de contract Uniforme Serviciul Siguranta Portuara_semnat.pdf
- Modele de formulare si documente_semnat.rar.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
N.G.M. COMPANY SRL CUI RO 8595079
Valoare atribuită
284.100 RON
din 408.000 RON estimat
30,4%
Adjudecat la 69,6% din estimat · economie 123.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.