Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
FURNIZARE DE CARBURANTI AUTO (MOTORINA SI BENZINA FARA PLUMB), PE BAZA DE CARNETE DE BONURI VALORICE (BVCA)
- Număr anunț
- SCN1172707
- Autoritate contractantă
- S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22440000-6 · Carnete de cecuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.715.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.680.578,51 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.02.2026 14:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1131995
- Termen limită
- 06.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265506
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
1.680.578,51 RON
din 1.715.100 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 34.521,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.