Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI DE LABORATOR - LINIE AUTOMATA PENTRU ANALIZA URINII
- Număr anunț
- SCN1172699
- Autoritate contractantă
- Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 446.672 RON
- Valoare atribuită
- 490.936,80 RON
- Data publicării
- 23.02.2026 11:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1132149
- Termen limită
- 09.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265123
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Valoare atribuită
490.936,80 RON
din 446.672 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro