Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,6% sub estimat
Lucrari de intarire retea in amonte de punctul de racordare - Statie de epurare situata in com. Acatari, jud. Mures (utilizator: Comuna Acatari) M-25-M034
- Număr anunț
- SCN1172724
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- EN-RG-ETIC S.R.L. (CUI 25708569)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.134,27 RON
- Valoare atribuită
- 26.653,16 RON 11,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2026 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1133332
- Termen limită
- 12.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265589
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EN-RG-ETIC S.R.L. CUI RO 25708569
Asociați 1
MACO CONSTRUCT SRL CUI RO 23861212
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELBO VOLTAJ SRL CUI RO 2610412
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
M&D ELECTRO SRL CUI RO20874447
Valoare atribuită
26.653,16 RON
din 30.134,27 RON estimat
11,6%
Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 3.481,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.