Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat

Lucrari de intarire in amonte de punctul de racordare statie de reincarcare pentru vehicule electrice - Comuna Apold, str. Principala, jud. Mures - M-25-M114

Număr anunț
SCN1172722
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
UNI-YTECH ELECTRO MONTAJ SRL (CUI 30477924)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.284,79 RON
Valoare atribuită
84.360 RON 14,2% sub estimat
Data publicării
24.02.2026 08:09
Anunț de atribuire
SCNA1132452
Termen limită
12.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1265562

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ELBO VOLTAJ SRL CUI RO 2610412
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
EN-RG-ETIC S.R.L. CUI RO 25708569
Asociați 1
MACO CONSTRUCT SRL CUI RO 23861212
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

84.360 RON

din 98.284,79 RON estimat 14,2%

Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 13.924,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.