Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Achizitie de servicii de asistenta tehnica, mentenanta , administrare si configurare pentru programul informatic HOSPITAL MANAGEMENT SOLUTION

Număr anunț
SCN1172716
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72212443-6 · Servicii de dezvoltare de software pentru contabilitate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276.000 RON
Valoare atribuită
272.400 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
24.02.2026 06:54
Anunț de atribuire
SCNA1131922
Termen limită
06.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1265564

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

272.400 RON

din 276.000 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 3.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.