Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,0% sub estimat
Furnizare produse in cadrul proietului “COMMON RESILIENT EDUCATIONAL STRATEGIES FOR Z AND ALPHA GENERATIONS”
- Număr anunț
- SCN1172798
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- C & A PHOENIX ART SRL (CUI 30195559)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 492.380,46 RON
- Valoare atribuită
- 147.701 RON 70,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2026 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1133802
- Termen limită
- 12.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265701
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 492.380,46 RON Adjudecat: 147.701 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente medicale | 344.194,79 RON | Anulat | — |
| 2 | Dotări IT | 85.611,07 RON | C&A PHOENIX ART | 85.200 RON ↓0,5% |
| 3 | Mobilier | 62.574,60 RON | C&A PHOENIX ART | 62.501 RON ↓0,1% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C & A PHOENIX ART SRL CUI RO 30195559
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARTIS IT SOLUTIONS SRL CUI RO35355499
Valoare atribuită
147.701 RON
din 492.380,46 RON estimat
70,0%
Adjudecat la 30,0% din estimat · economie 344.679,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.