Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 88,2% sub estimat

Asigurare de raspundere civila profesionala a membrilor Consiliului de Administratie, a Directorului General/ Directorului General Provizoriu si a Directorului Financiar ai Electrocentrale Bucuresti S.A.

Număr anunț
SCN1172780
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
Furnizor / câștigător
SIGNAL IDUNA ASIGURARI S.A. (CUI 21697068)
Cod CPV
66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.063.965 RON
Valoare atribuită
125.540 RON 88,2% sub estimat
Data publicării
25.02.2026 08:28
Anunț de atribuire
SCNA1132046
Termen limită
12.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1265676

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala

Valoare atribuită

125.540 RON

din 1.063.965 RON estimat 88,2%

Adjudecat la 11,8% din estimat · economie 938.425 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.