Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Masini multifunctionale Mercedes -Unimog U1200, U1400
- Număr anunț
- RFD002597
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SC. NUCU & LIVIU TRANSPORT SRL (CUI 248686)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.611,84 RON
- Valoare atribuită
- 93.735 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2026 11:42
- Anunț de atribuire
- RFDA002380
- Termen limită
- 09.03.2026 15:00
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NUCU SERVICE S.R.L. CUI RO 248686
Valoare atribuită
93.735 RON
din 94.611,84 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 876,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.