Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat
Hârtie copiator reciclată format A4 si A3 necesară desfăşurării activităţii în unităţile subordonate SRTFC CLUJ
- Număr anunț
- SCN1172827
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- CENSUS GROUP SRL (CUI 22623735)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.410 RON
- Valoare atribuită
- 33.350 RON 13,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2026 07:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1132590
- Termen limită
- 19.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265652
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENSUS GROUP SRL CUI RO22623735
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. CUI RO 6562512
Valoare atribuită
33.350 RON
din 38.410 RON estimat
13,2%
Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 5.060 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.