Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 85,3% sub estimat
Servicii de asigurare de răspundere profesională/răspundere civilă a administratorilor și directorilor SNN - CR # 45871
- Număr anunț
- SCN1172920
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.114.630 RON
- Valoare atribuită
- 163.609 RON 85,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.02.2026 14:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1133138
- Termen limită
- 25.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265850
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIGNAL IDUNA ASIGURARI S.A. CUI 21697068
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
163.609 RON
din 1.114.630 RON estimat
85,3%
Adjudecat la 14,7% din estimat · economie 951.021 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.