Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top

Număr anunț
DA35867906
Autoritate contractantă
COMUNA RASCAIETI (PRIMARIA RASCAETI DAMBOVITA) (CUI 17352737)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
417,90 RON
Data publicării
03.06.2024 13:51
Data finalizării
04.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,90 RON