Atribuită
Anunț de participare
Servicii de catering în cadrul Programului Naţional "Masă sănătoasă" la Şcoala Gimnazială “Principesa Elena Bibescu” Bârlad
- Număr anunț
- SCN1172880
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
- Furnizor / câștigător
- NEGOTRAD FOOD S.R.L. (CUI 40512310)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 979.571,20 RON
- Valoare atribuită
- 979.571,20 RON
- Data publicării
- 27.02.2026 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1131511
- Termen limită
- 10.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265877
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEGOTRAD FOOD S.R.L. CUI 40512310
Valoare atribuită
979.571,20 RON
din 979.571,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro