Atribuită
Anunț de participare
DOTAREA CU SIMULATOARE DE ZBOR A CENTRULUI MOBIL PENTRU INSTRUIRE EDUCAȚIONALĂ DE ZBOR PRECUM ȘI A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT, IN CADRUL PROIECTULUI ,, SUSTAINABLE TRAINING EDUCAȚIONAL PLATFORM”
- Număr anunț
- SCN1172967
- Autoritate contractantă
- COMUNA SACALASENI (CUI 3627390)
- Furnizor / câștigător
- VIRTUAL FLY (CUI 65506826)
- Cod CPV
- 34741400-7 · Simulatoare de zbor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 527.483 RON
- Valoare atribuită
- 527.483 RON
- Data publicării
- 02.03.2026 15:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1136240
- Termen limită
- 19.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266010
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIRTUAL FLY CUI ESB65506826
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL SRL CUI RO 15148839
Valoare atribuită
527.483 RON
din 527.483 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro