Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,3% sub estimat
,,Hârtie copiator reciclată format A4 și A3 – SRTFC Constanța”
- Număr anunț
- SCN1172948
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- CENSUS GROUP SRL (CUI 22623735)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.468 RON
- Valoare atribuită
- 19.550 RON 31,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2026 08:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1132345
- Termen limită
- 17.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266003
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENSUS GROUP SRL CUI RO22623735
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL CUI RO 11040604
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ORION GOLDEN SRL CUI RO 15829130
Valoare atribuită
19.550 RON
din 28.468 RON estimat
31,3%
Adjudecat la 68,7% din estimat · economie 8.918 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.