Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Asistență Tehnică pe perioada de execuție a lucrărilor, elaborare Expertiză Tehnică și revizuire Deviz General pentru obiectivul „EXTINDEREA CHEURILOR DANELOR 10 ŞI 12 DIN ZONA MIDIA, INCLUSIV CONSOLIDĂRI ȊN SPATELE CHEURILOR”
- Număr anunț
- SCN1172945
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- SMART INFRASTRUCTURE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42071376)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262.500 RON
- Valoare atribuită
- 260.000 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2026 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1133300
- Termen limită
- 20.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265980
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART INFRASTRUCTURE SOLUTIONS S.R.L. CUI 42071376
Valoare atribuită
260.000 RON
din 262.500 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.