Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat

„Servicii privind programele de formare”, în cadrul proiectului “ Modernizarea, extinderea secței de terapie intensivă nou născuți și dotarea Centrului de formare în TINN” finanțat prin PNRR, PNRR/2022/C12/MS/I2.3/Secții de terapie intensivă pentru nou-născuți

Număr anunț
SCN1173028
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
ICARE RESEARCH SOLUTIONS (CUI 39413312)
Cod CPV
80521000-2 · Servicii privind programele de formare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
986.840 RON
Valoare atribuită
930.110 RON 5,7% sub estimat
Data publicării
03.03.2026 20:20
Anunț de atribuire
SCNA1132763
Termen limită
20.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1266115

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

930.110 RON

din 986.840 RON estimat 5,7%

Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 56.730 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.