Atribuită
Anunț de participare
Imprimat ,,Buletin de Avizare a Restricțiilor de Viteză” (B.A.R.) – SRTFC Constanța
- Număr anunț
- SCN1172996
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.620,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.620,70 RON
- Data publicării
- 03.03.2026 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1132527
- Termen limită
- 18.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266035
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. CUI 35371761
Valoare atribuită
3.620,70 RON
din 3.620,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro