Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat
Servicii de paza
- Număr anunț
- SCN1172986
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
- Furnizor / câștigător
- ŞOIMII OPERATIV SECURITY SRL (CUI 16752891)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 594.996 RON
- Valoare atribuită
- 507.554,40 RON 14,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.03.2026 08:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1135523
- Termen limită
- 13.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266066
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
507.554,40 RON
din 594.996 RON estimat
14,7%
Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 87.441,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.