Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU DE PRESTARI SERVICII DE INTRETINERE, VERIFICARE SI REPARARE A ECHIPAMENTULUI RADIOLOGIC

Număr anunț
SCN1172981
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341.202 RON
Valoare atribuită
341.202 RON
Data publicării
03.03.2026 07:45
Anunț de atribuire
SCNA1131868
Termen limită
17.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1266045

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 341.202 RON Adjudecat: 341.202 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SOMATOM SCOPE POWER 173.736 RON
2 MAMMOMAT INSPIRATION 65.550 RON
3 LUMINOS dRF MAX 101.916 RON SIEMENS HEALTHCARE SRL 341.202 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

341.202 RON

din 341.202 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.