Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,0% sub estimat
Achiziția de combustibil (benzină și motorină), ce se utilizează pentru autovehiculele, șalupele rapide și utilajele Regiei Autonome „Administrația Fluvială a Dunării de Jos” Galați
- Număr anunț
- SCN1173075
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL (CUI 7745470)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 965.367 RON
- Valoare atribuită
- 512.082,10 RON 47,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2026 15:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1131777
- Termen limită
- 18.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266153
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
512.082,10 RON
din 965.367 RON estimat
47,0%
Adjudecat la 53,0% din estimat · economie 453.284,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.