Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Construire gradinita, loc. Berlești, judetul Gorj, nr.cad.35686

Număr anunț
SCN1173071
Autoritate contractantă
COMUNA BERLESTI (CONSILIUL LOCAL BERLESTI) (CUI 4956200)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.733.559 RON
Valoare atribuită
2.726.371,18 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
04.03.2026 13:42
Anunț de atribuire
SCNA1135997
Termen limită
25.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1266064

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

2.726.371,18 RON

din 2.733.559 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 7.187,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.