Anulată Anunț de participare

Furnizare echipamente necesare Spitalului de Psihiatrie Titan Dr. Constantin Gorgos

Număr anunț
SCN1173047
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.600 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
04.03.2026 08:48
Anunț de atribuire
SCNA1131412
Termen limită
16.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1266203

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 62.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Masina de curatare a podelelor 22.600 RON Anulat
2 Generator electric cu montaj inclus 40.000 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.