Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,3% sub estimat

Certificari INSEMEX - emitere raport protectie la explozie

Număr anunț
SCN1173116
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI 28126646)
Cod CPV
71356000-8 · Servicii tehnice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
551.155,04 RON
Valoare atribuită
395.200 RON 28,3% sub estimat
Data publicării
05.03.2026 14:31
Anunț de atribuire
SCNA1133368
Termen limită
23.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1266301

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

395.200 RON

din 551.155,04 RON estimat 28,3%

Adjudecat la 71,7% din estimat · economie 155.955,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.