Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat
Lucrari pentru realizare bransamente si lucrari de intarire retea (montare firide tip E) aferente ATR-urilor la nivelul judetului Dambovita
- Număr anunț
- SCN1173098
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- POTENTIAL CONS SRL (CUI 8928505)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.153.421,39 RON
- Valoare atribuită
- 11.160.605,48 RON 21,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2026 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1135385
- Termen limită
- 23.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266282
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 5-Acord-cadru exec.luc. af. luc. de investitii 2026.doc.p7s
- Anexa 6-Contract subsecvent af. lucrarilor de investitii 2026.doc.p7s
- Devize_FV.7z.p7s
- Formulare Bransamente DB.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1266282.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate.pdf.p7s
- Parte_Scrisa.pdf.p7s
- Specificatii_Tehnice.7z.p7s
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
POTENTIAL CONS SRL CUI RO 8928505
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GILEON INST-EL SRL CUI RO 15434059
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO MAT PROMPT SRL CUI 22222415
Valoare atribuită
11.160.605,48 RON
din 14.153.421,39 RON estimat
21,1%
Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 2.992.815,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.