Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,4% sub estimat

Extindere retea electrica de distributie in localitatea Stramba , com .Josenii Bargaului , jud. Bistrita-Nasaud

Număr anunț
SCN1173090
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO BISTRITA SA (CUI 3536144)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.847,18 RON
Valoare atribuită
74.820,60 RON 19,4% sub estimat
Data publicării
05.03.2026 08:14
Anunț de atribuire
SCNA1134100
Termen limită
01.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1266157

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

74.820,60 RON

din 92.847,18 RON estimat 19,4%

Adjudecat la 80,6% din estimat · economie 18.026,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.